663e7e67817f076f3e6fa269TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-3200-21TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-3200-21Industrial Timing Belt Belt Material Compounded Rubber Belt Series Falcon Pd Industry Number 8GTR-3200-21 Number of Teeth 400 Pitch 0.315 in Pitch Length 3 200 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mmMRO2UVX7
USD1370In Stock
CONTINENTAL
Shop
TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-3200-21
Industrial Timing Belt Belt Material Compounded Rubber Belt Series Falcon Pd Industry Number 8GTR-3200-21 Number of Teeth 400 Pitch 0.315 in Pitch Length 3 200 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mm