663e7e48817f076f3e6fa116TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-2400-21TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-2400-21Industrial Timing Belt Belt Material Compounded Rubber Belt Series Falcon Pd Industry Number 8GTR-2400-21 Number of Teeth 300 Pitch 0.315 in Pitch Length 2 400 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mmMRO2UVU7
USD1121In Stock
CONTINENTAL
Shop
TimingBelt FalconPd Rubber 8GTR-2400-21
Industrial Timing Belt Belt Material Compounded Rubber Belt Series Falcon Pd Industry Number 8GTR-2400-21 Number of Teeth 300 Pitch 0.315 in Pitch Length 2 400 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mm