6640269b6d5e326f78c06245TimingBelt ContiCarbon CTD8M-640-21TimingBelt ContiCarbon CTD8M-640-21Industrial Timing Belt Belt Material Polyurethane Belt Series Synchrochain Industry Number CTD8M-640-21 Number of Teeth 80 Pitch 0.315 in Pitch Length 640 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mmMRO39GD55
USD475In Stock
CONTINENTAL
Shop
TimingBelt ContiCarbon CTD8M-640-21
Industrial Timing Belt Belt Material Polyurethane Belt Series Synchrochain Industry Number CTD8M-640-21 Number of Teeth 80 Pitch 0.315 in Pitch Length 640 mm Tooth Location One Side Top Width 21 mm