664026b2817f076f3e8742f2TimingBelt ContiCarbon CTD8M-1600-36TimingBelt ContiCarbon CTD8M-1600-36Industrial Timing Belt Belt Material Polyurethane Belt Series Synchrochain Industry Number CTD8M-1600-36 Number of Teeth 200 Pitch 0.315 in Pitch Length 1 600 mm Tooth Location One Side Top Width 36 mmMRO39GD69
USD1476In Stock
CONTINENTAL
Shop
TimingBelt ContiCarbon CTD8M-1600-36
Industrial Timing Belt Belt Material Polyurethane Belt Series Synchrochain Industry Number CTD8M-1600-36 Number of Teeth 200 Pitch 0.315 in Pitch Length 1 600 mm Tooth Location One Side Top Width 36 mm